Blog Jet – Ciekawe narzędzie do sprawnego blogowania

Tym razem kilka słów na temat narzędzia o nazwie Blog Jet. Blog Jet to nic innego jak widndowsowy edytor za pomocą którego bedziemy mogli dodawać posty na naszego bloga bez potrzeby otwierania przeglądarki. Narzędzie posiada wszystkie takie same funkcje jak w panelu wordpress jednak mi bardzo przypadło do gustu ze względu na to iż pisanie w nim sprawia przyjemność, wszystkie przyciski przyciski i funkcje są dobrze widoczne dzięki czemu szybkość obsługi znacznie wzrasta (przynajmniej w moim przypadku). Jest to narzędzie świetne dla prawdziwego copywritera a także napewno sprawdzi się w agencjach seo gdzie nie trzeba uczyć copywriterów obsługi wordpressa i innych platform blogowych. Nie wspomniałem że Blog Jet obsługuje nie tylko wordpress-a ale także wiele innych platform blogowych między innymi takich jak: Drupal , Blogger, WordPress, Type Pad, Expression Engine oraz wiele innych.

Bardzo mi się podoba to że nie posiadając dostępu do internetu(np w czasie podróży) możemy pisać posty i je zapisywać na dysku a później po połączeniu z internetem jednym kliknięciem możemy je wszystkie opublikować w kilka sekund. Co do negatywnych cech to trudno je znaleźć może po za tym iż nie ma wersji polskojęzycznej jednak nie powinno to nam sprawić wielkiego problemu.

Program niestety nie jest darmowy i kosztuje 40 dolarów. Nie wydaje mi się jednak aby to była jakoś specjalnie wygórowana cena szczególnie iż za jego pomocą możemy dodawać treści do nielimitowanej ilości naszych blogów a także spora ilość platform sprawia iż warto zainwestować taką kwotę.  Na początku jednak polecam przetestować program i pobrać wersje trial dzięki czemu możemy testować program całych 30 dni.

Moja ocena 8/10

Strona producenta: http://www.codingrobots.com/blogjet/

 

Screeny:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *