Czym jest Black SEO ?

Black Seo pojęcie który zna praktycznie każdy pozycjoner stron internetowych. Czym tak właściwie jest ?  Są to wszelkie techniki mające na celu podwyższenie naszej pozycji w rankingach wyszukiwarek bardzo często techniki które nie są zgodne z zaleceniami wskazówek dla webmasterów , odbiegają bardzo daleko od pojącia „etyka” oraz bardzo często są niezgodne z prawem i realizowane na sposób masowy.

Dzisiaj metoda black hat seo jest bardzo rozpowszechniona wsród pozycjonerów. Niedokońca legalne rozprzestrzenianie linków jest już dzisiaj normą. Z każdym dniem powstają coraz to różne automaty do spamowania najpopularniejszych skryptów.  Narzędzia takie ja Xrummer, Scrapebox , są to narzędzia za pomocą których będziemy mogli spamować setki tysięcy stron.

Do Black eo można też zaliczyć Tworzenie zaplecza pozycjonerskiego bo jest to jednak tworzenie sztucznych stron które pozwolą nam wypozycjonować jedną stronę. A takie zdobywanie linków nie jest zgodne z polityką wyszukiwarek.
Jest wiele zabiegów Black Hat SEO których nie sposób opisać. Z każdym dniem wyszukiwarki modyfikują swoje algorytmy tak aby odsysały spam a w ich rankingach znajdowały się tylko dobre strony.