Reklama

Jeżeli jesteś zainteresowany umieszczeniem reklamy na tej strony proszę o kontakt dawstaw[at]poczta.onet.pl lub GG:5183578. Obecnie jest możliwość wynajęcia powierzchni reklamowej w dowolnym miejscu na stronie ale na czas nie krótszy niż okres 30 dni.

Dostępne miejsca i formaty reklamowe:

Banery reklamowe w dowolnych miejscach i dowolnych rozmiarach a także linki tekstowe. Więcej po kontakcie.

Cennik:

  • Link pozycjonerski w prawym menu do Twojej strony z atrybutem dofollow ( pojawi się na każdej podstronie serwisu) – 10zł/ mc
  • Baner graficzny pod treścią publikacji – 20zł/mc
  • Baner graficzny poziomy w headerze na niebieskim tle – 16zł/mc
  • Baner graficzny o szerokości 250px w prawym menu – 16zł/mc
  • Wszelkie inne miejsca reklamowe dostępne po kontakcie.

Sponsoring:

  • Jeżeli jesteś właścicielem firmy hostingowej i chciałbyś pomóc w utrzymaniu tej strony bardzo chętnie przyjmę konta hostingowe w zamian za umieszczenie na tym portalu wybranych kreacji reklamowych.

Wymiana linkami:

  • Wymiana linkami tylko i wyłącznie po wcześniejszym kontakcie. Wymiana linków możliwa tylko z dobrymi stronami z treścią unikalną która jest skierowana do użytkowników, ze stronami które posiadają wysoki Trust Rank.

Recenzje programów i skryptów:

  • Na nasz portal chętnie też dodamy recenzje Twojego produktu.  Jeżeli jesteś autorem jakiegoś ciekawego programu lub skryptu i udzielisz nam pozwolenia lub udostępnisz nam licencje/ oprogramowanie na pewien okres napiszemy jego recenzje za darmo i udostępnimy na tym portalu. Każda recenzja jest obiektywna i zezwalając na napisanie recenzji przyjmujesz to do wiadomości iż recenzja nie koniecznie może się okazać recenzją nie koniecznie pozytywną

Jeżeli chcesz nas wspomóc wstaw nasz baner na swoją stronę. Im więcej osób obejrzy nasz portal tym więcej my dodajemy poradników i ciekawych publikacji.

<a href=”http://webmastenet.pl”><img src=”http://webmasternet.pl/w.gif.” border=”0″></a>

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *