SlimStat oraz Pivik – Darmowe skrypty statystyk

Tym razem o statystykach. Każdy posiadając stronę internetową powinien posiadać na niej zainstalowane statystyki. To one pozwalają na analizę i stwierdzenie w którym kierunku powinniśmy promować nasz portal oraz wiele innych elementów które dostarczą nam niezbędnych statystyk. Większość osób instaluje statystyki google analyst bo są to obecnie jedne z najbardziej rozbudowanych statystyk a po za tym nie potrzeba posiadać serwera aby korzystać z ów statystyk. Dzisiaj jednak powiem o darmowych statystykach w wersji serwerowej czyli o statystykach które zainstalujemy na swoim serwerze.

  • Pivik – to darmowe statystyki bardzo bardzo podobne do google analyst i posiadające bardzo dużo podobnych opcji. Analiza witryn odbywa się tu w czasie rzeczywistym a liczne wykresy sprawią iż praca na tych statystykach jest łątwa , intuicyjna i przyjemna.

Pobierz statystyki pivik

Kolejnymi darmowymi statystykami w wersji serwerowej to statystyki o nazwie SlimStat

  • SlimStat – te statystyki też mają bardzo dużo funkcji i intuicyjny i przejrzysty wygląd. Większość elementów to elementy rodem z google analyst. Posiada takie opcje jak przegląd przeglądarek użytkowników wchodzących na Twoją stronę, geolokalizacja , ilość wejść z unikalnych adresów IP i wiele innych przeróżnych przydatnych funkcji.

Zobacz demo:

Pobierz skrypt

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *