Wypiekacz – Obowiązkowa wtyczka dla właścicieli Precel Page

Tym razem coś dla właścicieli portali typu pecel page – czyli portali do których każda osoba może dodać publikacje. Wtyczka o nazwie Wypiekacz ( Możesz ją pobrać tutaj) jest idealnym narzędziem które pozwoli nam określić na dodanie jakich publikacji zezwalamy w naszym preclu.

Wtyczka pozwala nam na określenie takich rzeczy jak na przykład ile minimalnie znaków lub słów ma posiadać dodawana publikacja , możemy ustalić minimalną ilość dodanych słów kluczowych oraz innych danych. Jeżeli dodamy artykuł niespełniający treści pojawi nam się na górze komunikat a sam wpis zostanie przeniesiony do szkiców. Jak na obrazku poniżej:

Oczywiście w widoku wszystkich wpisów pojawi nam się dodatkowa kolumna w której to będzie zaznaczone czy podana publikacje spełnia wymagania. Jeżeli publikacja nie będzie spełniała wymagań pojawi się opis na czerwono co sie nie zgadza. Jak na obrazku poniżej:

Wtyczka ta zaoszczędzi nam mase czasu na moderowaniu wpisów precel page a dzięki dużemu zakresowi ustawień sprawimy iż moderowanie będzie łątwe i przyjemne.